HF-TECH Motorcycle Engineering

 PLEN 

 
  
ilość towarów
w Twoim koszyku:

0 szt.
------------------------ 
wartość
wszystkich towarów:

0 zł.

 
 
 
 

Rally Computer 2.GPS

Rally Computer 2.GPS

Metromierz wyróżnia zastosowanie 3 przyciskowej klawiatury o dużych wyraźnych przyciskach o trwale przypisanych funkcjach dostępnych bezpośrednio.
Mierzone wartości wyświetlają superjasne, czerwone LED-y widoczne w każdych warunkach.
Metromierz odporny jest na zaniki zasilania spowodowane np. koniecznością awaryjnego odłączenia prądu w pojeździe. Zmierzone wartości zostaną zapamiętane i po załączeniu zasilania pomiary będą kontynuowane od zapamiętanych wartości. Pamięć jest nieulotna. Dzięki temu nigdy nie zostaniecie na odcinku bez infomacji o przejechanej drodze oraz upływie czasu.
Metromierze Rally computer 2 posiadają aluminiowa obudowa zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Obudowa jest odporna na przelewanie i zachlapanie. Z tyłu obudowy wyprowadzone są dwie śruby M6 x 20 mm służące do mocowania.

Funkcje:

dostępne bezpośrednio

  • TRIP droga krótka przywoływana i kasowana za pomocą krótkiego naciśnięcia czerwonego przycisku
  • ODO droga długa korygowana za pomocą naciśnięć niebieskiego ( + 10 m ) lub czarnego ( - 10 m ) przycisku. Gdy trzymasz przycisk korekta przyśpiesza.

dostępne z menu

  • pomiar prędkości z rozdzielczością 1 km/h
  • pomiar napięcia w sieci elektrycznej samochodu z rozdzielczością 0,1V
  • regulacja jasności wyswietlaczy oraz podświetlenia klawiszy

Rally computer 2.GPS

Metromierz w tej wersji wyposażony jest w moduł GPS. Moduł GPS bierze w udział w naliczaniu odległości eliminując błędy spowodowane uślizgami kół oraz niedoskonałością czujnika. Metromierz może pracować z impulsami z koła i informacją o przejechanej drodze z GPS lub tylko na podstawie systemu GPS.

Dodatkowe funkcje to:

  • wskazanie kursu z dokładnościa 1 stopnia
  • aktualny czas ( gg:mm:s ) pobierany z informacji z GPS
  • autokalibracja impulsów drogowych na podstawie wskazań GPS ( pozwala na szybką kalibracje gdy nie mamy dostepu do odcinka pomiarowego )
photos/150_337.jpg