HF-TECH Motorcycle Engineering

 PLEN 

 
  
ilość towarów
w Twoim koszyku:

0 szt.
------------------------ 
wartość
wszystkich towarów:

0 zł.

 
 
 
 

Aktualności

.jpgNowa witryna internetowa + sklep

Pracujemy nad budową i wdrożeniem nowej strony www wraz z zintegrowanym sklepem internetowym. Wszystko to po to aby jak to tylko możliwe polepszyć komfort zamawiania i przeglądania naszych produktów.

Zachęcamy do podzielenia  się z nami wszelakiego rodzaju spostrzeżeniami, uwagami i propozycjami odnośnie funkcjonowania sklepu i stronny www..jpgNajnowsze technologie w firmie HF-TECH

Jako jedna z nielicznych firm w branży stosujemy skanownie 3D do dygitalizacji gotowych, rzeczywistych elementów motocykli. Za pośrednictwem tej technologi mozemy w bardzo precyzyjny sposób wyznaczyć punktu montażu oraz wyznaczyć granice danego detalu.Wszystko to ma na celu tak precyzyne jak to tylko możliwe dopasownie naszych produktów do danego motocykla.

 


 

Aby uzyskać więcej informacji - kliknij Więcej.jpgSystem ratalny Lukas Bank

Wychodząc naprzeciw naszym klientom - wprowadzamy system ratalny Lukas Banku. Za naszym pośrednictwem można nabyć wszystkie produkty HF-TECH w bardzo dogodnych ratach. W przypadku pytań, sprawdzenia wierzytelności lub symulacji raty chętnie udzielimy wszystkich odpowiedzi oraz łatwo i szybko obliczymy rozkład rat najbardziej dla Państwa optymalny..jpgOpogramowanie CAD firmy Alibre

Dzięki korzystaniu z najnowszych programów CAD oraz naszej wiedzy i doświadczeniu firma HF-TECH stawia kolejny krok w drodze poprawy jakości swoich produktów. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu inżynierskiemu możemy czas projektowania skrócić do minimum, szybko i z wielką dokładnością zamienić wytwór wirtualny na rzeczywistą część metalową. Nasze modele i rysunki stanowią pierwszy etap przy produkcji części na obrabiarkach CNC, wycinaniu laserowym lub wodnym metali.

 


 

Aby uzyskać więcej informacji - kliknij Więcej